KONST / Litografier / Färglitografi 5416068
nr 541 6068
Färglitografi
Signerad Gunilla Mann, 233/290, Lördagsbröllop i Feskekörke, 29x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
950 kr
måndag 15 september 2008
kl 17:24:24
850 kr
850 kr
900 kr